Zemin Kaplama Ürünleri-Heller Kimya

Hakkımızda

Heller Kimya Üretim Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., son yıllardaki AR-GE faaliyetlerinin önemli bir kısmını çok iyi bir mühendislik polimeri olan ve günlük yaşamda sınırsız kullanım alanı bulan poliüretanlara ayırmıştır.

Günümüzde üretim tekniklerinin gelişmesine paralel olarak ürün çeşitliliği de artmaktadır. Çoğu durumda standart ürün listeleri bu çeşitlilikten dolayı talepleri karşılayamamaktadır. Müşteri beklentilerinin istenen kalite standartları dahilinde ve zamanında karşılanması üretici firmaların kendi oluşturdukları “KNOW-HOW” ve teknolojilere çok bağlıdır. HELLER Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak iş ortaklarımızdan gelecek talepleri kendi “KNOW-HOW”ımızı kullanarak; en kısa zamanda ve en iyi şekilde karşılama olanağımızın olduğunu bildirmek isteriz.

Laboratuvarlarımız, AR-GE faaliyetlerini desteklemek ve ürün kalite performansını ölçülebilir kılmak için laboratuar ekipmanı ve teçhizat olarak iyi bir donanıma sahiptir.

Çekme Gerilimi Cihazı, QUV-LAB Yaşlandırma Cihazı, Isısal Yaşlandırma Fırını, Sertlik Ölçüm Cihazı, Gloss-Metre, Kaplama Kalınlık Ölçüm Cihazı, Yapışma Gücü Ölçüm Cihazı (Elcometer) bu donanımlardan bazılarıdır.

İletişim Bilgileri

Merkez Adres
Oruçreis Mah.Tekstilkent Cad. No: 10V Blok No:214 (2. Kat) Tekstilkent Ticaret Merkezi Esenler / İSTANBUL / TÜRKİYE

Fabrika Adres
Büyükbakkalköy Mahallesi Yakacık Yolu Sokak No: 2/1 Merkez
Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE

  • +90 216 561 93 88
  • +90 216 561 45 76
  • +90 216 311 61 85
Heller Kimya Chemical Production

Heller Kimya Üretim Sanayi Tic. Ltd. Şti.
Tüm hakları saklıdır. © Copyright 2021. Tasarım: ELAX